Malatya Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Malatya ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Başkan Şengönül:"Gazeteci arkadaşlarımız, milletimizin vicdanına ses olmaktadır."

Başkan Şengönül:
Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, "Dünya Gazeteciler Günü" münasebetiyle yayımladığı tebrik mesajında tüm basın mensuplarının gününü kutladı.
Başkan Şengönül yayımladığı tebrik mesajında, "Demokrasinin temel taşlarından olan, aydınlatıcı ve yol gösterici işlevi olan basın, haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadır.

İlkeli ve dürüst haber anlayışı ile gecesini gündüzüne katan, Türk Demokrasisinin yanında saf tutan, kamuoyunun aydınlatılmasında önemli görevler yapan, bizlerin sesini milletimize ulaştıran, toplum yararını gözeten  gazeteci arkadaşlarımız tüm takdiri hak etmektedir.

Başta MHP’nin Esenyurt’taki seçim irtibat bürosunun açılışı sırasında ateş açılması sonucu hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Yusufiyeli Cengiz AKYILDIZ abimiz, olmak üzere görevi sırasında hayatını kaybeden basın çalışanlarımızı rahmetle anıyor, tüm basın mensuplarımızın Dünya Gazeteciler Gününü Kutluyorum" ifadelerini kullandı.